Čištění Pardubice koberce

Pokud hledáte něco účinného na čištění koberců, vyhněte se extrakční metodě čištění, čištění koberců Pardubice

 

Hloubkové strojové čištění

Hloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Pardubice koberce provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje, protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění, abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků. Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce. Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění, která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců. Jedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte.

Jde tedy…

Jde tedy o pouze povrchové, který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje. Dalším jeho negativem je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny, který majitel na koberci samozřejmě nechce. Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál. Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují. Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda, protože strojová metoda skutečně funguje, protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena. Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli.

Naposledy…

Naposledy jsme navštívili domácnost, která měla koberec umazaný od barbecue omáčky. A bohužel si na to prvně zavolali firmu, která používala na čištění extraktor, takže to dopadlo špatně. Moc nás to upřímně nepřekvapilo, protože extrakční metoda zkrátka na čištění koberců již dávno není vhodná. Proto poté vyhledali naši pomoc. S kobercem jsme udělali, co bylo možné, vypadal už mnohem lépe než před naší návštěvou, ale nepovedlo se jej nám dát do toho stavu, aby vypadal jako nový. To se mnohdy strojové kotoučové metodě daří, ale v tomto případě byly koberce až moc poškozené. Ale manželé byli rádi, že ten koberec nevypadá tak hrozně, jak vypadal po tom, co se na něm ta předešlá firma extrakční metodou vyřádila. Proto je opravdu lepší se spoléhat na strojovou kotoučovou metodu. Nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším. A skutečná kvalita je k nezaplacení. 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *