Výškové mytí oken Praha

Výškové čištění fasád, mytí oken Praha 11 Háje

Výškové čištění fasád, mytí oken Praha 11 Háje

Jsem profesionálové v úklidových službách, které zajišťujeme pro širokou škálu zákazníků od domácností až po firmy, instituce a obchodní řetězce. Mezi naše hlavní činnosti práce patří strojové čištění koberců kotoučovými stroji s rotačními kartáči, strojové čištění podlah, voskování podlah, odstraňování grafity a aplikace antigrafitového nátěru, nástřiku proti vandalům. Mytí oken, zimních zahrad, prosklených lodžií, mytí střešních oken, apod. Zajišťujeme i umývání oken po stavbě, při rekonstrukcích, generální úklidy a před kolaudacemi. Prosklené plochy v Praze 11, v Hájích slouží například jako pláště budov, tím pádem používáme na jejich čištění, pokud je plocha ve výšce, vysokozdvižnou techniku, lešení, certifikované horolezce odborně zaškolené dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

 

 

Čištění, mytí výloh, fasád, oken. Výškové a práce ve výškách

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je mezinárodní společnost, která realizuje mytí oken domácností, domů, bytů a firem Ostrava řadu let. Umyli jsme již mnoho metrů čtverečních prosklených ploch a můžeme říci, že zajišťujeme našim zákazníkům velmi kvalitně, odborně a profesionálně provedení práce. Provádíme také odstraňování a odstranění ochranných folií Brno a Ostrava, reklamních polepů Brno, reklamní bannery Brno, odstranění akcí Brno a odstraňování  různých nedovolených výlepů Brno a Ostrava, ale také odstraňování zatvrdlých nečistot po stavebních pracích a stavbě Ostrava, rekonstrukci Ostrava, řemeslnících a řemeslech Ostrava, když je potřeba z povrchu okna odstranit zbytky barvy, silikonů, cementových a vápenatých závojů. Odborní pracovníci používají korundovou žiletku, o průměru nejméně 10 cm, která umožní dokonalé odstranění veškerých polepů Ostrava bez sebemenšího poškození a poškrábání povrchu. Nachází-li se na oknech markýzy, provádíme jejich čištění při umývání oken. Umýváme markýzy plastové, ale i látkové, na které naneseme vysoce kvalitní a účinnou chemii Bosch RTS a povrch markýzy vykartáčujeme. Markýzy zbavíme veškeré špíny a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem s kobercovou štěrbinovou hubicí. Plastové markýzy čistíme stejným způsobem, který používáme při mytí oken bytů, kanceláře Ostrava. A SERVIS LIPKA nabízí svým zákazníkům také denní a pravidelný úklid bytu, domu, domácnosti, kanceláře, obchodu, provozovny, rezidence, vily a firmy Brno a Ostrava, odstranění graffiti Brno a Ostrava, antigraffiti nátěr Brno a Ostrava, impregnace Glas Protect Brno a Ostrava a další služby uvedené na našem webu www.a-servislipka.cz.

 

Mytí výloh Praha

Mytí výloh Praha

 

Impregnace fasád, nano impregnační nátěr skleněných fasád, výloh, oken i ve výškách

A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje pro firmy, instituce, úřady, soukromé osoby, nemocnice a zdravotnická zařízení, mytí oken Pardubice. Realizujeme také čištění oken pro školy, myjeme výlohy a jiné prosklené plochy na obchodech a provozovnách. Mnohaleté zkušenosti nás zaškolily, že není třeba používat zbytečně nákladná leštidla. Leštidlo způsobuje mírné poleptání skleněného povrchu a po doleštění jsou po čase vidět kruhy a tahy od leštění. Mytí oken Pardubice provádíme ve dvou režimech – servisní mytí a čištění oken, kde si zákazník zvolí servisní cyklus mytí oken či jiných prosklených ploch, anebo provádíme nárazové a jednorázové mytí oken Pardubice. V některých případech je možné, že jsou na oknech zatvrdlé nečistoty po stavebních pracích, silikonů a tmelů, ale také je-li potřeba zbavit se starých reklam a akčních bannerů, tak používáme korundové, 10 cm široké žiletky, které zaručí, že okna nejsou podrápána a poškrábána. Dělá-li tohle nezkušený pracovník, může skleněnou plochu nenávratně poškodit, proto má společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zkušené a zaškolené pracovníky. Pro výškové mytí oken Pardubice využíváme vysokozdvižnou techniku, horolezeckou a speleologickou techniku a hydraulické rameno. Naši zaměstnanci jsou důkladně proškoleni lektorem o bezpečnosti práce ve výškách dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. A SERVIS LIPKA, s.r.o., mimo mytí oken Pardubice, realizuje také – mytí žaluzií Pardubice, mytí markýz látkových i plastových Pardubice, odstranění plísní v exteriéru i interiéru Pardubice, odstranění graffiti Pardubice, antigraffiti nátěr Pardubice, impregnace GlasProtect Pardubice, čištění a tepování koberců Pardubice a mytí a voskování podlah Pardubice. www.a-servislipka.cz

 

Impregnace fasád Brno

Impregnace fasád Brno

 

Mytí oken ve firmách, domácnostech. Mytí výloh. Práce ve výškách

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. provádí v Praze mytí a čištění oken Praha a dalších prosklených ploch domácností, domů, bytů a firem již řadu let. Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu. K dokonalému provedení mytí oken využíváme tzv. trik suchého leštění. Náš postup, který pro mytí oken používáme, je velmi jednoduchý. Při mytí oken je důležité na začátku dobře umýt rám okna, po té profesionálně saponátovým roztokem umýt a odmastit skla.  Nepoužíváme žádné leštící přípravky a poté, co jsou skleněné plochy kvalitně vyčištěny, leštíme povrch pouze suchou bavlněnou plenou. Tímto jednoduchým trikem, že se okna vyleští na sucho, jsou okna prakticky 100% čistá a pokud se postupně znečisťují a zapráší se, jedná se o souvislou vrstvu a znečištění není tak viditelné. I když už jsou okna částečně špinavá, máte pocit, že okna jsou pořád skoro čistá. Pokud použijeme leštidlo, budou za jistý čas na okně vidět kola a tahy jak se okna leštila.

Specializujeme se i na mytí a čištění oken ve výškách za využití horolezecké a speleologické techniky. Pro snadnější přístup k oknům a jiným proskleným plochám máme k dispozici také hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Tuto techniku volíme přednostněji a častěji oproti horolezecké a speleologické technice v případě, že to dovolí okolní podmínky. Za pomoci horolezecké techniky zajišťujeme mytí oken, pokud nelze provést mytí a čištění oken z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Pro uskutečnění mytí oken ve výškách máme odborně zaškolené pracovníky, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách a také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Našim zákazníkům dokážeme vyčistit i markýzy, žaluzie či rolety. Toto čištění si zákazník může nechat zajistit součastně při realizaci mytí oken a jiných prosklených ploch nebo se může jednat o samostatně provedenou práci. Součástí mytí oken je i kvalitní vyčištění okenních rámů a venkovních i vnitřních parapetů. Mytí oken může být provedeno jako jednorázové či nárazové vyčištění prosklených ploch nebo jako pravidelné a opakující se mytí a čištění. Provádíme i impregnaci oken hydrofobní impregnaci GSP. Nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvláště vhodná pro okna nanášíme na okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme markýzy-žaluzie-lamely. Přesvědčili jsme Vám o kvalitě našeho čištění, kontaktujte nás telefonicky, nebo na emailu centrala@a-servislipka.cz.

 

Mytí výloh Praha

Mytí výloh Praha

 

Čištění koberců Brno, čalounění strojní metodou kotoučovým strojem

Při čištění a tepování koberců Pardubice firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. nikdy nepoužívá žádné bělící přípravky, ani nekvalitní metody, které nezaručí pěkný výsledek. Abychom kvalitně zbavili koberce nečistot, používáme k čištění a tepování koberců Pardubice velmi účinnou a dezinfekční chemii Bosch RTS, kterou naneseme na povrch koberce a necháme ji vsáknout hluboko do struktury koberce. Tato chemie společně s nečistotami je důkladně kartáčována a následně odsáta vysoce výkonným třímotorovým vysavačem, o výkonu 1600 W. Naše firma již řadu let k čištění a tepování koberců Ostrava nepoužívá slabě účinnou extrakční metodu, která je i dnes mnoha společnostmi využívána. Extrakční metoda je založena pouze na příměsi vody a chemie. Tato směs  je vstříknuta do koberce a následně ihned z koberce odsáta, chybí tedy zde mechanický proces kartáčování. Velkou nevýhodou této metody je, že chemie se nestihne vsáknout hluboko do struktury koberce, protože je následně odsáta a tak neúčinkuje dostatečně dlouhou dobu. Pevné nečistoty nejsou kvalitně vykartáčovány na povrch a zůstávají ve struktuře koberce, kde utvoří po vyschnutí fleky a mapy, které je složité odstranit. Avšak jsme mnohdy odstranili to, co jiné firmy před námi odstranit nedokázaly. Čištění a tepování koberců Brno je realizováno naší firmou pro velkou řadu významných zákazníků ve dvou režimech a to jako pravidelné nebo jednorázové či nárazové čištění, kdy servisní a pravidelné čištění realizujeme na vysoce frekventovaných místech. V nabídce služeb, které realizuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. naleznete také – pravidelný a denní úklid bytu, domu, domácností, rezidencí, vil, kanceláří a firem v Praze a Ostravě, mytí a čištění oken, žaluzií, markýz nebo rolet v Praze, čištění a fluatace podlah v Praze, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti nátěru v Praze a Ostravě, odstranění plísní v Praze a Ostravě, aplikace GlasProtect hydrofobní nanotechnologie v Praze a Ostravě, po stavební a po rekonstrukční úklid v Praze a Ostravě. Pro nezávaznou cenovou nabídku napište na emailovou adresu centrala@a-servislipka.cz nebo navštivte naše webové stránky www.a-servislipka.cz.

 

Strojové čištění koberců Ostrava

Strojové čištění koberců Ostrava

 

Odstranění plísní, mechů, řas, graffiti, fixů, celopolepů, folií, plakátů. Nátěr proti plísním

Na základě poptávky jsme pro našeho zákazníka nanesli antigrafitový nátěr na budovu v Praze. Antigraffitový nátěr jsme nanášeli na klasickou hladkou omítku. Jeho hlavní funkce je, že se nám vždy podaří graffiti odstranit beze zbytku a nikdy zde nezůstane žádný zbytkový stín. Nátěr jsme realizovali podle přesných technologických postupů. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Nejprve jsme po celé ploše odstraňovali pavučiny a všechny ostatní nečistoty. Po důkladném očištění stěny jsme nanášeli tři vrstvy, tak aby se nátěr dostal do všech nerovností na omítce. Pokud bychom odstraňovali graffity z povrchu, který není ošetřen antigraffiti ochranou, nebyl by výsledek nikdy 100%. Velmi kvalitní a účinná ochrana povrchů fasád je v podobě antigraffiti nátěru či nástřiku, který má životnost 4 až 6 let. Jedná se totiž o pololesklý lak a při pozornějším pohledu na fasádu je poznat, že byl povrch ošetřen antigraffiti ochranou a tím mohou vandalové dopředu zjistit, že jejich díla by na povrchu neměly dlouhou životnost.  Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek. Naše firma  A  SERVIS  LIPKA, s.r.o. se zabývá nejenom odstraňováním graffity a její antigraffitové ochrany.  Provádíme i mytí, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch. U oken se také specializujeme na nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Odstraňujeme  fólie, banery a nedovolené polepy z  prosklenných ploch.  Hloubkově čistíme koberce, a to strojovou metodou.  Strojově také čistíme  dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Čistíme fasády pískováním, a to  abrazivní metodu čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií  LSG tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky  +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Práce ve výškách - montážní plošinou Praha

Práce ve výškách – montážní plošinou Praha

 

Na níže uvedených místech jsme realizovali servisní mytí výloh a oken:

Arkalycká 22, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Krškova 33, 152 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Tovární 30, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Weilova 24, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Učňovská 23, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Butovická 43, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Snopkova 25, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Martinická 24, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Na Pecích 48, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … Přechodní 29, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Blatská 1291, 198 00 Praha-Kyje, Praha 14 … V Malých domech I 26, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … U vojenské nemocnice 23, 162 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Antonína Čermáka 24, 160 00 Praha-Bubeneč, Praha 6 … Bobkova 37, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … Na hutích 24, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Kutnohorská 100, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Lomená 59, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Jablonecká 33, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Lešenská 31, 182 00 Praha-Troja, Praha 8 … Chodská 32, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Popelákova 52/222, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Foltýnova 60/221, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Otevřená 55/202, 641 00 Brno – Žebětín … Potácelova 97/222, 636 00 Brno-Židenice … Zájezdní 53/203, 642 00 Brno-Brno-Bosonohy … Petrská 52/11, 602 00 Brno-střed … Sychrov 52/113, 621 00 Brno-Ivanovice … Měřičkova 93/402, 621 00 Brno-Řečkovice … Jihomoravské náměstí 54/113, 627 00 Brno-Slatina … Masarykovo náměstí 52/125, 664 51 Šlapanice … Dvořákova 760/117, 666 01 Tišnov … Hanácká 72/2, 620 00 Brno-Tuřany … Merhautova 200/3, 613 00 Brno – Černá Pole, Brno … Mikulčická 51/12, 627 00 Brno – Slatina, Brno … Klíčova 54/24, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Černovická 54/125, 617 00 Brno – Komárov, Brno …Vídeňská 148/95, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Slámova 83/65, 618 00 Brno-Černovice … Lužná 71/142, 617 00 Brno-jih, Komárov … Hlavní 156/3, 624 00 Brno-Komín … Valašská Bystřice 217, 756 27 Valašská Bystřice … Nový Hrozenkov 639, 756 04 Nový Hrozenkov … Nad Fojstvím 87, 756 54 Zubří … Halenkov 773, 756 03 Halenkov … Hovězí 431, 75601 Hovězí …  Bánov 68, 68754 Bánov … U Dvora 229, 687 51 Nivnice … Ostrožská 758, 687 25 Hluk … Vlčnov 1173, 687 61 Vlčnov … Slovenská 2888, 760 01 Zlín …U Křivačkárny 908, 755 01 Vsetín … Vlčnovská 2534. 688 01 Uherský Brod … Ludkovická 397, 763 26 Pozlovice … Sovadinova 2, 690 02 Břeclav …Vinařská 11, 696 01 Rohatec … Nejdecká 161, 691 44 Lednice … U Podjezdu 1712, 696 62 Strážnice … Měšťanská 44, 695 01 Hodonín … Kopečná 971, 691 42 Valtice … Revoluční 1064, 691 02 Velké Bílovice … Radějovská 833, 696 62 Strážnice … Štefanikova 48, 691 45 Podivín … J. Palacha 3186, 690 02 Břeclav … Pančava 36, 695 01 Hodonín …  Vrchlického 1212, 696 03 Dubňany … Dolní 212, 691 55 Moravská Nová Ves … Máchova 865/69, 256 01 Benešov … Nádražní 76/56, 257 22 Čerčany … Hlinská 36/85, 370 01 České Budějovice … Linecká 72/585, 381 01 Český Krumlov …Budějovická 99/52, 382 03 Křemže … Na Oborách 449/56, 373 11 Ledenice … Žižkova 57/469, 373 72 Lišov … Sádecká 259/57, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Karlova 34/82, 397 01 Písek … Národní 1032/53, 383 01 Prachatice … Tovární 164/21, 373 12 Borovany … Jesenická 21, 795 01 Rýmarov … Ke koupališti 1, 747 06 Opava … Kolofíkova 3, 747 21 Kravaře … Krátká 3, 748 01 Hlučín … Na Výsluní 3, 792 01 Bruntál … Lomená 10, 747 06 Opava … Dr. Ed. Beneše 12, 748 01 Hlučín … Josefská 20, 747 06 Opava … Malánky 3, 748 01 Hlučín … Švermova 217, 749 01 Vítkov … Slezská 364, 747 41 Hradec nad Moravicí … Nádražní 117, 747 81 Otice … Sadová 254, 747 69 Pustá Polom … 9. května 308, 747 64 Velká Polom … Hlučínská 39, 747 22 Dolní Benešov … Náměstí 37, 747 21 Kravaře … Svobody 9, 747 23 Bolatice … Stiborská 545, 747 27 Kobeřice … Na Návsi 5, 747 20 Vřesina … Lomená 10, 747 06 Opava … Liščí 10, 725 27 Ostrava-Plesná … Gen. Bočka 4, 767 01 Kroměříž … Na Vrchovině 4, 747 70 Opava-Komárov … Nad Mlýnkem 1, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Hurtě 9, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mírové náměstí 21, 748 01 Hlučín … Na Hájku 190, 747 92 Háj ve Slezsku … Ostravská 1, 743 01 Bílovec … Zámek 61/84, 674 01 Třebíč … Vídeňská 777/64, 691 23 Pohořelice … Rybniční 596/41, 671 72 Miroslav … Malovanská 1422/54, 664 91 Ivančice … Oslavická 1907/66, 594 01 Velké Meziříčí … Skryjská 479/40, 67555 Hrotovice … Jakubské náměstí 163/44, 586 01 Jihlava … Školní 775/30, 588 32 Brtnice … Brodská 2036/93, 591 01 Žďár nad Sázavou … Hoštická 606/131, 642 00 Brno – Bosonohy … Za Humny 442/52, 664 48 Brno – Moravany … Ocmanická 260/84, 675 71 Náměšť nad Oslavou … nám. Edmunda Husserla 53/382, 796 01 Prostějov … Zákostelí 109/62, 798 12 Kralice na Hané … Široká 223/760, 751 01 Tovačov … Loučka IV. 64/112, 751 02 Troubky … Věrovany 553/231, 78376 Věrovany … Velký Újezd 414/64, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 90/362, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 82/32, 783 57 Tršice … Na Zelince 1328/641, 751 31 Lipník nad Bečvou … Radniční 482/52, 753 01 Hranice … Rybníček 109/712, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 107/761, 756 43 Kelč … Luční 1384/52, 757 01 Valašské Meziříčí … Bezručova 378, 757 01 Valašské Meziříčí … Nové dvory-Vršavec 3264, 738 01 Frýdek-Místek … Komenského 409, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí ­… Borošínská 918, 739 44 Brušperk … Česká 647, 742 45 Fulnek … Dukelská 1387, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Dolní 409, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Francouzská 14, 742 21 Kopřivnice … Anenská 22, 741 01 Nový Jičín … Frenštátská 408, 742 58 Příbor … Antonína Dvořáka 688, 742 13 Studénka … Domluvilova 4, 757 01 Valašské Meziříčí … Fryčovice 187, 73945 Fryčovice … Žižkova 963, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Hviezdoslavova 12, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Frankova 1, 724 00 Ostrava-Proskovice … Anny Letenské 30, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Do Špice 7, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Jaselská 12, 708 00 Ostrava-Poruba … Fričova 9, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Dobroslavická 3, 725 27 Ostrava-Plesná … Mastného 2, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Bieblova 9, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Gogolova 11, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Borovicová 11, 723 00 Ostrava-Martinov … Branecká 12, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Husitská 4, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Dvouletky 44, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Kozinova 6, 722 00 Ostrava-Třebovice … Dokoupilova 6, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Klímkova 9, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Dubová 26, 736 01 Havířov … Dukelská 1145, 739 61 Třinec … Mánesova 50, 736 01 Havířov … Havířská 49, 735 06 Karviná …  Dělnická 301, 735 31 Bohumín … Haškova 38, 734 01 Karviná …Dělnická 241, 735 31 Bohumín … Jateční 187, 735 81 Bohumín … Kořenského 36, 735 06 Karviná …  Ostravská 229, 735 14 Orlová … Družstevní 424, 735 81 Bohumín … Čapkova 29, 735 06 Karviná … Dělnická 39, 736 01 Havířov … K Vodojemu 154, 737 01 Český Těšín … Na Stuchlíkovci 409, 735 14 Orlová … Nad Terasou 42, 736 01 Havířov …

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *