Čištění koberců

Zápach z koberce v klubu nám odstranila osvědčená firma A SERVIS, tepování sedaček Pardubice

Dělám provozní v jedné velké diskotéce a asi si každý dovede představit, jak je ta práce rozmanitá. A to se teď nechci chlubit samozřejmě. Protože ta rozmanitost se týká také negativních věcí. Musím řešit spoustu věcí. Které v klubu poničí opilí hosté, mírně řečeno, občas jsou lidi tak zpití, že se o nich bohužel nedá mluvit jinak než jako o hovadech. Nejenže mají naši sekuriťáci celou noc plné ruce práce s tím, že musí rozhánět borce. Co se neustále do krve rvou uprostřed tanečního parketu nebo otravují mladé slečny. Co se k nám prostě chodí bavit.

Samozřejmě, neberte to tak, že bysme byli nějací puritáni, to vůbec ne. Ať si u nás lidi zaflirtují, seznámí se, ale v případě, že nějakou slečnu otravuje neustále nějaký „týpek“ a není schopný pochopit, že o něj slečna nemá zájem, nebo dokonce začíná být agresivní, v takovém případě zasáhnou naši chlapi a vloží se do toho. Ožralové nám však ničí také vybavení podniku. Často máme rozbitá zrcadla na záchodech, rozbité barové židličky, ve dveřích se nám často objeví díra (to když má někdo takovou náladu, že se bije i se dveřmi).

Ale…

Ale řešíme i příjemnější záležitosti, takže to není vždycky jen tak hrozné. V poslední době jsem ale řešil poměrně kuriózní věc. Došel nám e-mail od jedné slečny. Co u nás slavila s kamarádkami rozlučku se svobodou, že všechno bylo bezva, hudba pecka, drinky výborné, ale že jim vadil nepříjemný pach. Prý pořád přemýšlely, co to je za smrad a kde se vzal. Až na to přišly – byl to náš koberec. Nějak jsem tomu nechtěl věřit. Ale za poslední dobu nám to řekli ještě další tři lidé.

Já jsem si pak prostě v klubu klekl a čuchal a připomínalo mi to zápach nohou. A když jsem se sám tomu zasmál, tak mi došlo, že to vlastně není nereálné. Lidi tančí, potí se a koberec vše absorbuje že. Kdyby tam byla dlažba, tak ta se smyje a je po problému, jenže zápach vysavačem prostě nevysajete. Našel jsem si proto na internetu úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců (rozhodoval jsem se podle recenzí na jednom portálu) a rovnou tam zkusil zavolat, jestli nám pomůžou, nebo se nám vysmějí.

To…

To se opravdu nekonalo, byli příjemní a chápaví a tak jsme si smluvili termín zákroku, kdy nám koberec přijdou vyčistit a zbavit zápachu. A SERVIS použil kotoučový stroj. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Metoda kotoučového stroje je účinná.

Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot a zápachu bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Se zápachem pomohla zejména jejich kosmetika, ta fungovala jako taková aviváž pro koberec. Zákrok zakončili tak, že vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *