Pardubice odstranění graffiti

Na fasádě penzionu se objevil nenávistný nápis. Za nedlouho však zmizel. „Čištění graffiti Pardubice“

jak odstranit graffitiServis spojený s odstraněním graffiti a antigraffitovým nátěrem poskytuje naše firma Pardubice odstranění graffiti již několik let a to na tuzemském i mezinárodním trhu. V této oblasti, stejně jako ve všech ostatních, kterým se věnuje, jsme absolutní špičkou v oboru s mnohaletými zkušenostmi. To se však neprojevuje na cenách. Ale pouze na kvalitě odvedené práce. Lidé se na nás obracejí s prosbou, abychom zbavili fasádu jejich nemovitostí nechtěného vandalského graffiti. My jsme tým profesionálů, kteří jednají se svými zákazníky narovinu a proto je už předem varujeme, že při odstranění graffiti z povrchů, které nebyly ošetřeny antigraffiti ochranou, nikdy výsledek není tak dokonalý, jako když je na fasádu nebo jakýkoliv jiný povrch aplikován antigraffitový nástřik nebo nátěr. – čím odstranit graffiti

Proto důrazně doporučujeme všem našim zákazníkům na povrch fasád nanášet antigraffiti nátěr či nástřik, abychom zajistili 100% bezproblémové odstranění graffiti. Tohle doporučení jsme sdělili i našim posledním zákazníkům, majitelům penzionu. Těm někdo na fasádu nasprejoval nenávistný nápis, který hlásal něco o zbohatlických sviních. Není tedy divu, že se takového nápisu chtěli co nejrychleji zbavit. Při odstranění graffiti z fasády jsme použili vysokotlaké zařízení a opakovaně nápis zesvětlovali. Pokud by byl na fasádě už aplikovaný antigraffitový nástřik je důležité v žádném případě nepoužívat rotační trysku, která by nástřik, ale také fasádu mohla poškodit.

Tento…

přípravky na odstranění graffitiTento nátěr však majitelé penzionu aplikovali až poté, co jsme jim nápis odstranili. Protože šlo vidět, že nápis je cílený přímo na ně, bylo pravděpodobné, že by se toto vandalství mohlo opakovat. Proto jsme jim doporučili nástřik aplikovat, abychom zajistili 100% ochranu jejich fasády. Životnost tohoto opatření garantujeme až na 6 let a přitom zdarma zajistíme jeho obnovení. Pokud vaši fasádu někdo posprejuje a vy se na nás obrátíte s prosbou o odstranění. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je úspěšnost odstranění 60 – 90 % a po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny. Které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit.

Ještě horší výsledek je, když se graffiti pouze přetře danou fasádní barvou. To pak vystoupí na povrch téměř stoprocentně. Proto opravdu výrazně doporučujeme nechat fasádu opatřit antigraffitovým nátěrem. Abychom zajistili 100% bezproblémové odstranění graffiti – tagů, fixů a sprejů z povrchu. Jsme schopni odstranit i sebemenší tagy a ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffiti získali, víme, že pokud není graffiti jakýchkoliv rozměrů ihned odstraněno, za nedlouho na tomto místě přibývají další. Proto je důležité proti vandalům zasáhnout ihned. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *