Mytí výloh
čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České republice
čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České republice
A SERVIS LIPKA, s.r.o jako jedna z mála kvalitních úklidových společností se zabývá širokou škálou služeb v oblasti úklidu. Specializujeme se na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklené obaly budov a veškeré skleněné výplně. Výlohy čistíme většinou v obchodních jednotkách nákupních center nebo v drobných obchodech na náměstích měst. Tuto službu provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Tak aby se nenarušoval chod provozovny, umýváme výlohy buď před, nebo po otevírací době. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy.
Pro kvalitním mytí výloh používáme tzv. trik suchého leštění. Pro mytí výloh nejsou použity žádné leštící přípravky, které zaručují skleněným plochám dokonalý lesk. Pokud bychom pro mytí výloh použili leštidla, za nějaký čas by na vyčištěné skleněné ploše byly vidět kruhy a tahy leštění. Výlohy čistíme rozmývákem a následně je setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, necháme ji proschnout a poté doleštíme suchou bavlněnou plenou. Tento jednoduchý postup bez různých leštidel zaručí, že výlohy vypadají dlouhou dobu čistě. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České republice. Provádíme mytí výloh pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí oken a výloh, údržbu a servis při čištění a umývání oken a výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách. Mytí výloh v provozovnách provádíme obvykle v otevírací době a i mimo pracovní dobu dle dohody před nebo po zavírací době dle dohody. Čištění a mytí výloh realizujeme ve všech obchodních centrech v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Provádíme mytí výloh a retailové parky pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí výloh, údržbu a servis při čištění a umývání výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách.
Pokud realizujeme mytí a čištění výloh ve výškách, používáme k tomu speciální techniku. Jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, o hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Pro tuto práci jsou naši zaměstnanci odborně proškoleni a používají velmi kvalitní prostředky pro mytí výloh. Zdůraznit také musíme, že k provedení zakázky nikdy nevyužíváme brigádníky z různých agentur. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a samozřejmě námi důkladně prověřeni. Náš tým certifikovaných horolezců je odborně vyškolen dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.
Chcete mít dokonale čisté výlohy s dlouhotrvajícím účinkem a máte výlohy na špatně přístupných místech? My pro Vás máme snadné řešení jak udržet Vaše výlohy a skleněné výplně dlouhou dobu čistá. Technologie GlasProtec je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GlasProtect způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. V první fázi musíme důkladně očistit a odmastit prosklené plochy. V druhé fázi ošetříme skleněné plochy pomocí technologie NANOCLEAN – naneseme na plochy a necháme 20 minut zaschnout a po té poprvé důkladně vyleštíme. Ve třetí fázi na takto připravený povrch již můžeme nanést a rozetřít hydrofobní impregnaci GlasProtect, kterou po druhé vyleštíme do vysokého lesku. Poté, co je skleněný povrch ošetřen GlasProtectem se umývá pouze čistou vodou – není nutné používat čisticí prostředky. Tato impregnace je vhodná i na ošetření log.
Tato Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný . To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. U impregnace GSP garantujeme záruku 2 roky. Životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla 4-5 let. Naše úklidová firma přistupuje individuálně ke každé zakázce, s námi se dohodnete na malém i na velkém úklidu. Nabízíme hlavně spolehlivé pracovníky, lidský přístup, z čehož plyne minimální fluktuace a následně minimální počet reklamací.
Naše firma dokáže z Vašich výloh bez jakéhokoliv poškození odstranit folie, výlepy, aj. Také seškrabeme veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií. Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm. Nekvalitním nářadím při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot, strhávání folií, škrábání zbytku lepidel a neškoleným personálem dochází k nevratným poškozením. Někdy odstraňujeme staré folie, které jdou velmi těžce odstranit ze skleněné plochy. Musí se nařezat na menší díly a po částech se odstraňují. Na skle zůstávají zbytky od lepidel a díky námi používanými korundovými žiletkami se nám daří vše perfektně odstranit bez sebemenšího poškození skla. Strháváme a odstraňujeme polepy, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách, reklamy, jednorázové polepy akcí ….
Vaše hodnocení služby mytí výloh:
Napiš komentář
Chceš se zapojit do diskuze?Přidej svůj komentář!