Pardubice čištění podlah

„Strojní mytí podlah Pardubice“ dokonale vyčistil podlahu v našem obchodě

Fluatace podlahyKdyž jsem svůj nápad předložila rodině, všichni mě od toho odrazovali. Copak ses zbláznila, otevřít si obchod s dětským oblečením v dnešní době? Kde si můžeš všechno koupit na internetu, kde můžeš jít do jakéhokoliv supermarketu a tam koupit dupačky za pár korun. To prostě nemůže prosperovat. Říkali všichni. I přes jejich skepsi jsem se do toho stejně pustila. Snila jsem o stylovém obchůdku s kvalitní českou módou pro děti. Kam budou chodit nakupovat maminky, kterým nezáleží jenom na ceně, ale taky na původu oblečení a stylu. Věřila jsem, že když přinesu alternativu tomu, co se dneska považuje za módu a je to celé jedovaté, že si svoje zákaznice najdu. – čištění průmyslových podlah

A taky, že jo. I v dnešní době jsou lidé, kterým nezáleží na tom, jestli jejich oblečení nebo oblečení jejich dětí má na sobě logo některé ze světových značek a upřednostňují to, že oblečení není šité někde v nedůstojných podmínkách v Asii a není plné jedovatých chemikálii. Našla jsem si tedy vhodné prostory, ale než jsem se mohla pustit do prodeje tak jsem tam musela krapánek uklidit. Nově jsme vymalovali a dali tam nové police, ale protože jsme to dělali s přítelem sami, trochu se nám zašpinila podlaha. Tu jsme se snažili vyčistit, ale nedařilo se to podle našich představ a tak jsme se rozhodli obrátit na profesionály. Na internetu, jak už je zvykem dnešní doby, jsme našli mnoho firem zabývající se čištěním podlah, ze všech jsme vybrali čistící a úklidovou firmu Pardubice čištění podlah, která se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů.

Věnuje…

Hloubková impregnace podlahVěnuje se čištění čalounění, koberců, oken a mnoha dalším činnostem. Po domluvení termínu zaměstnanci přijeli se všemi potřebnými věcmi a pustili se do práce. Použili kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila nánosů špíny i skvrn od barev. Po vydrhnutí podlahy následovalo vykartáčování pomocí vysoce výkonného vysavače tak, aby se odstranily všechny nečistoty, vlhkost a mastnota. Posledním krokem bylo důkladné umytí, aby se odstranily všechny zbylé nežádoucí chemické látky a byly tak čisté a bez alergenů a zdravotně nezávadné.

Moc jsem se těšila až obchod otevřu a začnu maminkám radit s výběrem těch nejlepších kousků pro jejich malé miláčky. Teď, když jsem viděla podlahu, jsem se těšila ještě víc. Vypadala úplně jak nová, ani jsem netušila, že rozdíl může být až takový. Celá úplně prokoukla a byly dokonale čistá. Musím smeknout klobouk před profesionály z A SERVIS LIPKA, s.r.o, protože výsledek jejich práce opravdu stojí za to. Nejdříve jsem si profesionální firmu z finančních důvodů moc zvát nechtěla, ale teď je mi jasné, že to bylo to nejlepší možné rozhodnutí.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *