čištění fasád

Údržba a čistění omítek a fasád od prachu a smogu, výškové práce mytí fasád Pardubice

Budovy ve městech či při větších silnicích jsou často ohroženy zvýšeným znečištěním výfukovými plyny, které obsahují částečky špatně spáleného paliva automobilů. Ty se spolu s prachem, zvířecími výkaly, pylem a dalšími možnými nečistotami nalepí na fasádu domu a je téměř nemožné je běžným omytím odstranit.

Přesně tento problém měl klient společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. čištění fasád Majitel obchodu s ovocem a zeleninou ztrácel zákazníky kvůli znečištěnému vzhledu fasády a oken jeho obchodu. I přes veškeré snahy znečištění z fasády odstranit se mu nedařilo. Prach slepený se smogem byl dokonale zalezlí v každém póru fasády a odmítal prostor opustit.

Z toho…

Z toho důvodu přišla na řadu profesionální práce zaměstnanců A SERVISU, kteří se o vše s decentní grácií postarali. K čištění omítek se využívá nejlepší desinfekce na trhu, která si poradí s jakýmkoli znečištění. Stěny jsou ostříkávány vysokotlakou hadicí s vodou. Tlak vody a v kombinaci s desinfekcí jsou nejlepší asistenti v boji se znečištěním na omítce. Po tomto zásahu stačí nechat fasádu oschnout.

Pro lepší účinek je možné oschlou omítku ošetřit speciálním nátěrem, který chrání fasádu před dalším znečištěním. Lépe řečeno nečistoty se nalepí na nátěr a následně je velmi snadné je odstranit za pomoci vody a fasáda pod nátěrem bude netknutá. Tento nátěr společnosti A SERVIS chrání současně proti graffiti. Ale také proti vsakování vlhkosti do stěny.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *