Odstraňování plísní

Vytvořila se vám na zdi plíseň? Žádný problém, pokud její likvidaci svěříte Odstraňování plísní Pardubice

Odstraňování plísní a řas z povrchu fasádJestli se na něčem všichni shodneme, tak že plíseň a černé plísňové fleky vypadají fakt hnusně. A k tomu všemu to ještě nepříjemně zapáchá. Je to zkrátka nepříjemná záležitost, nehledě na to, že plíseň může způsobovat nepříjemné zdravotní problémy, a to jak kožní, tak i problémy dýchacích cest. Takže jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která by se o to postarala, protože to tam prostě nemohlo zůstat.

Nám se konkrétně udělala plíseň v kuchyni, kde uznáte sami, že je to fakt průser, protože plíseň v místnosti, kde se pracuje s jídlem, prostě plíseň nemůže být. Na diskusních fórech nejvíce vychvalovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní. Všude o ní psali vážně dobře. A tak jsem se rozhodla, že jim zavolám. Domluvila jsem se s nimi na termínu a kalkulaci a do týdne přijeli ke mně domů dát kuchyň do pořádku.

Nejdříve…

Jak zlikvidovat plísně na stěněNejdříve plíseň odstranili dezinfekčním prostředkem, a poté nanesli nátěr LSG. Tento nátěr je opravdu perfektní do všech míst, kde se plíseň vyskytuje, ale i kde i její výskyt může do budoucna hrozit, protože funguje i na principu prevence, takže na jím ochráněném povrchu se plíseň nemůže vytvořit. Tuto firmu a její službu likvidaci plísní Praha mohu opravdu všem jen doporučit.

Jedná se o skupinu profesionálů, kteří odvádějí opravdu perfektní práci. Jsou to velice milí zaměstnanci, kteří vám rádi zodpoví vaše dotazy. Už jsem jednala i s jinými firmami, ale s žádnou jsem nikdy nebyla takto spokojená. A SERVIS mi nabízí vše, co od kvalitní firmy vyžaduji. A to i za ceny, kterou mi není líto investovat.

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *